איך לקרוא ולסנן נכון פרופיל ווירטואלי

שוגר, הכרויות

אם הגעתם לאתר שוגר דדי כדי למצוא את הסידור המושלם, רוב הסיכויים שתמצאו בדיוק את מבוקשכם. עם כמות משתמשים כל כך גדולה, באמת שיש מישהו שמתאים לכל אחד ואחת. אבל חשוב להבין שהסידור המושלם לא פשוט קורה ונופל עלינו מהשמיים;  צריך לחפש ולסנן כדי למצוא את מי שמתאים לכם.

אנחנו עובדים קשה כל יום כדי למחוק ולחסום פרופילים מזויפים במהירות וברגע שהם צצים, אבל לפעמים אתם עשויים להגיע אליהם לפנינו. להלן מספר טיפים כיצד לסקור כראוי את פרופיל המשתמש שמולך ולהגן על עצמך מפני בזבוז זמן על זיוף.

תמונות פרופיל ברורות

אם את לא מצליחה להבין איך מישהו נראה גם אחרי שעברת על תמונת הפרופיל החמישית שלו, כנראה עדיף שתדלגי ותעברי לפרופיל הבא. תמונות לא ברורות, מטושטשות או מפוקסלות – או ללא תמונות בכלל – הם כל הסימנים שמעידים שייתכן מאוד שלא מדובר באדם ממשי.

בנוסף לתמונות מטושטשות, אם את מאמינה שאדם אינו באמת מי שהוא אומר שהוא בתצלום שלו, אל תהססי לחפש את התמונות במנועי חיפוש באינטרנט. אפשר בקלות לברר אם הם באמת זהות אמיתית או שמישהו מנסה להערים עלייך.

פרופילים ריקים

יחד עם היעדר תמונות, אם הביוגרפיה והפירוט שלהם על עצמם הוא חלקי בלבד, חסרים קטעים חשובים או המידע נראה מעורפל, צריך להיזהר. אם מישהו מתייחס ברצינות לשוגר לייף סטייל ורוצה למצוא אותך, הוא ייקח את הזמן ברצינות כדי למלא פרופיל כמו שצריך.

אל תבלבלו את זה עם פרופיל קצר או מתומצת. רבים מהמשתמשים שלנו ממלאים את הפרופילים שלהם בתשובות קצרות, מתוקות ותמציתיות כדי שתוכלו להכיר אותם עוד יותר בשיחה אמיתית. זה לא אותו דבר כמו פרופיל ריק. בדרך כלל תשובות של מילה עד שתיים לשאלה אינן מהימנות. סמכו על תחושות הבטן שלכן ואם למישהו יש תמונות ברורות והפרופיל שלו נראה לכן טוב, לכו על זה.

שולחי דואר זבל ונוכלים

הימנעות מנוכלים קלה מתמיד בעזרת הטיפים האלו מצוות התמיכה של אתר שוגר דדי; עם זאת, עשוי להיות קשה לדעת רק לפי הפרופיל של מישהו אם הוא באמת מנסה להונות אותך. מעבר לכך, אם מישהו מפוצץ את תיבת הדואר הנכנס שלך שוב ושוב ללא כל תגובה ממך, עלייך להיות זהירה איתם. אנו ממליצים גם להימנע מאנשים שמתעניינים יתר על המידה בחיים האישיים שלכן, שמבקשים מידע על פרטי חשבון הבנק שלכן או שמבטיחים דברים טובים מכדי להיות אמיתיים.

אם אתה מרגישה אנרגיה לא טובה מהפרופיל של מישהו, מרגישה שהם מתנהגים קצת מוזר או אפילו אם את פשוט לא מרגישה חיבור איתם, עדיף להישאר על הצד הבטוח. סמכו על האינטואיציה שלכן ולעתים נדירות בלבד ייתכן שתפספסו.

משתמשי פרימיום

משתמשי פרימיום באתר שוגר דדי משלמים תוספת קטנה כדי ליהנות מההטבות המתקדמות יותר באתר שלנו – העובדה שמשתמשים כאלה משקיעים כל כך בשימור שלהם באתר שוגר דדי היא סימן טוב לכך שמדובר בשוגר דדי תמים וכנה כמו באתר ריץ דייט . כמו כן, אנו די בטוחים שלפרופילים מזויפים אין פרטי תשלום אמיתיים בחשבון שלהם.

זה לא אומר שמשתמשים שאינם משתמשי פרימיום הם מזויפים בהכרח. משתמשים רבים רוצים בהתחלה לנסות את השירות באתר שוגר דדי, ואחרי שהם מרוצים מהמבחר האדיר שאנו מציעים, הם אכן נרשמים לשירות הפרימיום. לחלק מהמשתמשים פשוט נוח עם חשבון חינמי, אז לא צריך להסיק מסקנות רק מזה.

למצוא את הסידור המושלם עשוי לקחת קצת זמן ועבודה, אבל ברגע שזה קורה, זה שווה את זה לגמרי. לכו אחר  הטיפים שציינו ותוכלו לסנן בעזרתם באופן מדויק פרופיל מסוים ולמצוא את הסידור המושלם שלכם בתוך זמן קצר!