דיסקרטיות בעולם השוגר דייטינג

שוגר, הכרויות

דיסקרטיות בעולם השוגר דייטינג הוא נושא שנדון לעתים קרובות בקהילת השוגר לייף סטייל.

דיסקרטיות כחלק מיחסים של שוגר דייטינג שיקול היא דבר חשוב מאוד מכמה סיבות. אנשים רבים רואים במערכות יחסים בעלות גמול הדדי כטאבו, ומסיבה זו המעורבים באורח החיים הזה בוחרים לעיתים קרובות לשמור על מעורבותם חסויה. כשנכנסים למערכת יחסים מתקתקה, חשוב ששני הצדדים יבינו את רמת הדיסקרטיות המצופה מכל אחד מהצדדים, על מנת שיוכל להתקיים קשר דיסקרטי עם תמיכה.

יש אפליקציה בדיוק בשביל זה

אם אתה שוגר דדי שנשוי או שנמצא בקשר רציני אחר, תרצה כנראה לוודא שאתה שומר על התקשורת שלך עם השוגר בייבי שלך פרטית ומוגנת. שימוש באפליקציית העברת המסרים בסגנון של Snapchat, שמוחקת הודעות לאחר שהנמען קורא אותן, תרחיק את השיחות שלך עם השוגר בייבי שלך מעיניים סקרניות.

אם השוגר בייבי שלך אוהבת לשלוח לך תמונות, אנחנו ממליצים לך להוריד את PhotoSafe. זו אפליקציה שמאפשרת לשמור את התמונות הפרטיות באופן מוגן באמצעות סיסמה. זכור שאם הפרטיות האלקטרונית ברשת מדאיגה אותך, ישנן אפליקציות רבות שיעזרו להבטיח שנושאים שצריכים להישאר פרטיים, יישארו ככה.

וודא שיש לך סיפור כיסוי ראוי

 לא משנה כמה אתה זהיר, תמיד יש סיכוי שתיתקל במישהו שאתה מכיר כשאתה יוצא לאיזה דייט כייפי עם השוגר בייבי שלך. הכנת סיפור ברור מראש, תגן עליכם מפני התקלות מביכה עם עמיתים או חברים.

השוגר בייבי שלך צריכה להיות מעורבת ביצירת סיפור הכיסוי שלך כך שגם היא תהיה מוכנה במידה ומצב כזה קורה. אין צורך בסיפור מורכב מידי, הכי טוב הוא משהו פשוט והגיוני ששניכם יכולים לזכור בקלות.

מיקום. מיקום. מיקום!

בחרו מיקומים לשוגר דייטס שלכם בזהירות רבה. אם אתה גבר נשוי, סביר שבהחלט תרצה להימנע ממיקומים שאשתך או אנשים אחרים מהמעגל שלך מגיעים אליהם. אם אפשר, בחר במקומות בעיר הקרובה ונסה לבחור מקומות קטנים ואינטימיים יותר, כך שתוכל לפקוח עין על מי שנכנס ויוצא בזמן שאתם שם. הרשה לעצמך להזמין שולחן בחדר פרטי כדי להבטיח פרטיות מוחלטת, או תכנן מפגש בסוף השבוע מחוץ לעיר, כך שתוכל להירגע לחלוטין.

שמירת השוגר לייף סטייל שלך דיסקרטית, תאפשר לך ולשוגר בייבי שלך ליהנות מהחלקים הטובים ביותר במערכת יחסים מועילה הדדית בזמן שהלחץ לא ישחק תפקיד בדייטים ובזמן שתבלו יחד.