דרכים שהשוגר דדי שלך יכול לעזור לך לקדם את העסק והקריירה שלך

שוגר, הכרויות

בעולם השוגר לייף סטייל, מתנות יכולות להגיע באינספור דרכים. הן עשויות להגיע בצורה של יהלומים, תיקי מעצבים מלאי שיק וסטייל, טיולים מפוארים ברחבי העולם ועוד מגוון אפשרויות בלתי נגמרות. השוגר דדי שלך הוא נדיב ורוצה לפנק אותך. עם זאת, מתנות וטיולים אינן ההטבות היחידות בקשר של שוגר לייף סטייל.

מנטורינג הוא אולי אחד היתרונות החשובים ביותר בלהיות במערכת יחסים עם שוגר דדי.

בואו ניקח רגע קט לחשוב על זה. השוגר דדי שלך הוא גבר מצליח, בטוח בעצמו, ומבוסס מבחינה כלכלית. הוא מבוגר, חכם יותר, וחווה את כל הפרטים והקשיים הקטנים והגדולים של יצירת הון עצמי. את נמצאת בחברה טובה כשמדובר ברווח עסקי וכלכלי. אולי את רוצה להקים קו איפור או לפתוח חנות כלשהי.

החלק הכי טוב הוא שאם תראי לו שאת שאפתנית מלאת רעב ללמוד, הוא יאהב ויכבד אותך הרבה יותר! אנשים מצליחים אוהבים לראות אמביציה אצל אחרים ולעזור להם להתקדם, הרבה יותר מלראות אדם מולם שרק מבקש עזרה ומתנות (כמובן שגם למתנות ולקצבה יש את מקומן הראוי והמכובד! מי כמונו יודע. אבל אתן מבינות למה אנחנו מתכוונים)

להלן מספר דרכים שהשוגר דדי שלך יוכל לעזור לך בקריירה ובעסקים שלך ולהעניק לך קשר עם תמיכה :

  • הוא יכול להעניק לך יקרות ערך וטיפים על כיצד להקים עסק חדש מאפס.
  • הוא יכול למנטר אותך בעסק הקיים שלך על ידי עזרה וליווי בהעצמת המותג שלך, הגדלת השוק וקהל היעד, ובסופו של דבר כמובן להגדיל את ההכנסות שלך.
  • הוא יכול לשמש כיועץ הפיננסי שלך ולהדריך אותך בהשקעת כספיות והגדלת ההון העצמי שלך. (ראה: קרנות נאמנות, מניות, ביטקוין ומטבעות וירטואליים!)
  • הוא יכול לעזור לך למנף ולהרים את יעדי הקריירה שלך והעסק שלך לרמה אחרת לחלוטין. זה שווה יותר מכל תיק מעצבים מגניב שתוכלי לקנות!

"תן לאיש עני דג, ותאכיל אותו למשך יממה. אם תלמד אותו לדוג, תיתן לו עיסוק שיאכיל אותו לכל החיים." 

משפט סיני עתיק.

אז בדייט הבא שלך, אנו ממליצים לך לשאול את השוגר דדי שלך מהן סודות ההצלחה שלו. התשובה לכך עשויה להיות מעניינת בטירוף, כי תמיד כיף לשמוע על הדרך שאנשים שהצליחו עשו עד שהגיעו לאן שהגיעו. העליות, המורדות, הרגעים הקשים ויותר מהכל, ההחלטות שקיבלו שמינפו אותם להצלחה!
מי יודע? אולי בדייט הבא שלך תרוויחי משהו שהוא יקר ערך בהרבה מכל אביזר אופנה או ארוחה מפוארת במסעדה הכי יוקרתית בעיר.