החשיבות של דיסקרטיות

שוגר, הכרויות

כולנו יודעים ששוגר דייטינג ודיסקרטיות הולכים יד ביד, אך פעמים רבות אנשים שוכחים מה זה אומר באמת. דיסקרטיות היא לא רק חשובה, אלא חיונית אם השוגר דדי שלך נשוי או נמצא בתפקיד בכיר. זהו מרכיב מרכזי להצלחתו של הסדר, והשוגר דדי שלך יעריך אותו מאוד! בואו נסביר בפירוט את נושא הדיסקרטיות עבור אנשים שרק עכשיו נכנסים לעולם השוגר דייטינג ולעולם הכרויות לעשירים.

בעיות טכנולוגיות

תזמון הוא הכל. היי מודעת למועד המתאים להתקשר או לסמס. אם השוגר דדי שלך נשוי, סוף השבוע עשוי להיות מחוץ לתחום. שמרי על מסרונים לכמות מינימלית בהחלט בזמנים האלה. זמן ארוחת הערב הוא כנראה גם אסור. כמו כן, אל תסמסו יותר מידי. אתן לא רוצות להיראות נואשות בעיני השוגר דדי שלכן.

מיקומי מפגשים

כאשר אתם קובעים דייטים עם שוגר דדי נשוי, בחרו את המיקומים בקפידה. אנו ממליצים לכן להתרחק מכל מה שקרוב מדי למשרד שלו או לביתו. לא היית רוצה להיתקל במישהו שיודע שהוא נשוי, או גרוע מכך, באשתו! בחרי לוקיישנים נעימים ואינטימיים למפגש מבודד ורומנטי יותר. ביקורות בגוגל או אתרי ביקורות על מקומות בילוי באיזור יכולים להיות הדבר הכי טוב שקרה לך!

סיפור רקע הגיוני 

עליכן ועל השוגר דדי שלכן להסכים על סיפור רקע מסוים למקרה שתתקלו במישהו ששניכם מכירים. החליטו מדוע אתם והשוגר דדי שלכם נמצאים יחד במקום מסוים, כדי להימנע מכל שתיקה מביכה במקרה שתיתקלו במישהו. את אמורה להיות מסוגלת להסביר ללא מאמץ את נוכחותך.

שמרי על הפה שלך סגור

אם הסידור שלך הוא כזה שמצריך שתיקה, הקפידי לשמור עליו בנפרד משאר ענייניך האישיים. אל תספקו פרטים אינטימיים של הקשר לחברים ולמשפחה. ודאו שאתן מדברות בפתיחות עם השוגר דדי שלכן לפני שמתחילות לכן פליטות פה לא רצויות. 

דיסקרטיות יכולה להפוך מערכת יחסים שוגרית למתקתקה עוד יותר. קיום כללי הדיסקרטיות יגרום לשוגר דדי שלך להבין שאת מחויבת לגרום לסידור בינכם לעבוד, וכי את מכבדת אותו ואת זמנו היקר.