יתרונות בלהיות שוגר בייבי, שלא קשורים לכסף

שוגר, הכרויות

ההחלטה להיכנס לתוך השוגר לייף סטייל עבורכן צריכה להיות בעיקר הרצון להיכנס למערכת יחסים מועילה הדדית – ולא רק בשביל להרוויח קצת כסף. ישנם כל מיני סוגים של הסדרים מתקתקים עם יתרונות מגוונים רבים, אך בבסיסם ההבנה שכל אחד מהצדדים דואג בעצמו למה שצריך כדי להשיג את מבוקשו מהשותפות בינכם.

עם זאת ברור שחשוב שנאמר, שפינוק ומתנות הם חלק מההסדרים בשוגר דייטינג – אך זוגות עגילי יהלום חדשים, חופשות בקריביים ושמפניה וקוויאר אינם היתרונות היחידים של ששוגר בייבי זוכה להם.

בהחלט יש קיימים המון שוגר דדיז שרוצים להרעיף מתנות ופינוקים על שוגר בייבי שלהם, אבל הם גם יכולים להציע הרבה יותר ממוצרים חומריים. שוגר דדיז כאלו הם לעתים קרובות גברים מנוסים, מצליחים, רבי עוצמה שיכולים להעניק לשוגר בייבי שלהם את העולם – הן באופן מילולי והן כאנלוגיה. המשיכי לקרוא כדי לגלות אילו יתרונות לא פיננסיים אפשר להרוויח מהשוגר לייף סטייל.

1. מנטורינג

כמו שכתבנו קודם, לחלק מהשוגר דדיז האלו יש ניסיון עסקי וכלכלי לא קטן ברזומה שלהם. במידה ואת יזמית שאפתנית עם רעיון נהדר? שוגר דדי שלך יכול לספק לך ליווי יקר ערך, להנחות אותך לאורך הדרך עם ייעוץ בנושא פיתוח מוצרים, שיווק, מכירות ועוד. זה כמו הפרק הפרטי שלך ב"הכרישים"!

היתרונות של המנטורינג חורגים מעבר לעולם העסקי. האם את עדיין במהלך התואר שלך? שוגר דדיז עובדים בכל הענפים, מה שאומר שאת יכולה למצוא שוגר דדי שיש לו ניסיון בתחום שלך. לא יהיה נחמד שיש חבר ללמוד איתו למבחן, שגם שולח אותך למסע קניות ולוקח אותך למסעדות חמישה כוכבים? גם אם את באמצע הקריירה שלך, חונכות כזו יכולה לסייע לך להעלות את החלומות שלך שלב נוסף מעלה.

2. חברוּת

בשנים האחרונות נאמר כי "בדידות היא מגיפה עולמית" – מספיק שנסתכל על באינספור טורי הדיעה בנושא ובמאמרים המלומדים והנתונים המדעיים שעומדים מאחוריהם. לשוגר דדי שלך יכולה להיות השפעה רבה על האושר שלך ועל הבריאות הרגשית שלך. תמיד נחמד לדעת שמישהו חושב עלייך לעתים קרובות יותר מאשר לא, שהוא לא יכול לחכות לחזור ולבלות איתך ומתרגש לחלוק איתך את הזמן שלו. בזמן שחברותיך הרווקות מבלות ביום שישי בערב על הספה עם איזה בינג' בנטפליקס, את יכולה לצאת לעיר עם השוגר דדי שלך וליהנות מהטוב ביותר שיש לעיר שלך להציע!

3. קשרים

אם חבורת הנשים של 'סקס והעיר' לימדו אותנו משהו, זה שידע – וניהול קשרים עם גברים חזקים ומצליחים יכול להוביל להתרועעות עם המפורסמים, אנשי האליטה החברתית, איילי תעשיות, פוליטיקאים ובני משפחה עם קרנות נאמנות שנולדו עם כפיות כסף בפה. כמו הרבה היבטים אחרים של הסדרה, זה היה די לא מציאותי, אבל בעולם השוגר לייף סטייל הדברים קצת שונים. השוגר דדי שלך יכול להיות דמות משפיעה בסצנת הבילוי בעיר שלך, מה שאומר הזמנות למפגשים חברתיים שבהם תהיה לך גישה לאנשים משפיעים אחרים שאיתם תוכלי לבנות רשת קשרים אישית משלך.

4. מעמד חברתי

הצלחת להביא שוגר דדי עם קשרים למעמד חברתי מובחר? אינטראקציות כמו אלו שהוזכרו לעיל יכולות גם להעלות את המעמד החברתי שלך. אולי בקרוב תקבלי הזמנות משלך והטבות מיוחדות לאחר שתתחככי עם האנשים הנכונים!

5. לראות עולם

ציינו קודם בבלוג של אתר שוגר דדי שלשוגר דדיז יש פוטנציאל להעניק לשוגר בייביז שלהם את העולם – ולא דיברנו על דקורציה שנראית כמו כדור הארץ לסלון. שוגר דדי ממוצע יכול בשיא הקלות פשוט להזמין אותך להתלוות אליו לטיול הבא שלו לעיר האורות – פריז!

ומי יודע? אולי השוגר דדי שלך אפילו יבקש ממך לבחור בעצמך את היעד הבא אליו תטוסו במטוס הפרטי שלו. יש לכם רשימת יעדים? העולם בהחלט מונח לרגליכן!